שילוח מניו יורק

מתכננים שילוח בינלאומי מניו יורק? 

משלוחים מניו יורק או אליה – מחשבה אחת קדימה

ניו יורק ניו יורק 

חלומות על ניו יורק ושילוח בינ"ל בדרך כלל לא עובדים יחד. מה לעשות, המחשבה על ייבוא מניו יורק או רילוקיישון אל התפוח הגדול יכולים להדיר שינה גם מהאדם החזק ביותר… תוסיפו על כך את העובדה שניו יורק נקשרת בדרך כלל אל אנשים עסוקים במיוחד, שגם כך אין להם זמן לכלום ותקבלו מתכון לצרות. אז מה עושים? מתכננים, עורכים בדיקות מקדימות ומגייסים לטובת שילוח בינ"ל מניו יורק חברת שילוח מקצועית, העונה בדיוק על הצרכים שלכם. לא פחות. 

התכנון הזה, הבדיקות וההערכות הם אלו אשר יאפשרו לכם להתפנות לעיסוקיכם בראש שקט בעוד המקצוענים מלווים את תהליך השילוח מא' ועד ת' ומאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות: בחירה מושכלת בין שילוח ימי לשילוח אווירי בהתאם לאופי המטען, הפחתת עלויות, טיפול במיסוי ודקומנטציה. 

ניו יורק – רילוקיישן או ייבוא אישי 

עוברים לניו יורק לצורך עבודה? חוזרים ממנה לאחר שהות ממושכת? מעוניינים במשלוחים מניו יורק? גם כאן אתם זקוקים לחברת שילוח בינ"ל מתמחה. מה המשמעות? איתור החברה אשר תספק יבוא בטוח, תהפוך את התהליך למקצועי, חלק ונטול תקלות ותספק בין היתר סל יתרונות ובהם עלויות הוגנות ועמידה בלוח זמנים (שכל הכבודה האישית שלכם תחכה לכם ולא ההפך…). 

יבוא אישי
ייבוא רכבי יוקרה מניו יורק 

הרצון לייבא רכב יוקרה מניו יורק אינו חדש. אחרים מייבאים רכבי אספנות או כלי רכב המותאמים לנכים. שילוח בינ"ל של רכבים מניו יורק מחייב התייחסות מוקדמת:− האם דגם המכונית או האופנוע מאושר על ידי משרד התחבורה?− האם גילו של הרכב אינו יותר מאשר שנתיים ממועד ייצורו (כלי רכב מאספנות יוחרגו מהכללה זו)− תנאים מיוחדים לתושב חוזר – בררו מראש עם המשלח!− האם השילוח כדאי מבחינה כלכלית? חברת שילוח מתמחה תדע לסייע לכם בחישובים לאור המיסוי ועלויות השילוח− האם חברת השילוח בה בחרתם מספקת מענה רחב ובכלל זה שירותים לוגיסטיים, ייעוץ, אחסנה, ביטוח, עמילות מכס, אמצעי בטיחות בהובלה ושירותי דקומנטציה? 

שילוח בינ"ל לניו יורק ארה"ב או ממנה אינו דבר של מה בכך. הוא מחייב התייחסות למכלול פרטים ובכלל זה בחירה בשילוח ימי או אווירי לפי אופי החפצים, אריזה ואחסנה מקצועית, ביטוח ועוד ועוד. בבואכם לבחור חברה לביצוע משלוחים מניו יורק או אליה וודאו שהיא עונה בדיוק על הצרכים שלכם. קבלו המלצות, בדקו לעומק ושוחחו עם נותן השירות. נתונים אלו יסייעו  לכם להתרשם מאופי השירות שתקבלו לאורך התהליך. 

חברת COB מספקת שירות משלוחים בניו יורק ארה"ב ואליה כבר למעלה מעשור ומזמינה אלתכם ללמוד עוד על השירות המקצועי אותו מקבלים לקוחות החברה. 

מאת שי חיות 

הכותב הוא בעלים ומנכ"ל של חברת COB (סי.או.בי) שילוחבינלאומי המספקת פתרונות מקצועיים לענפי היבוא והיצוא תחת קורת גג אחת באוויר, בים וביבשה, בדגש על הפחתת עלויות ללקוח.

פוסטים נוספים

קטגוריות

פוסטים נבחרים

כל המאמרים נטענו
לא ניתן לטעון עוד מאמרים

גם אתם
נושמים וחולמים יבוא / יצוא?

הירשמו לעדכונים שלנו והפכו
את היבוא והיצוא שלכם ליעילים ומשתלמים הרבה יותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן