כיצד לבחור חברת שילוח בינ״ל

בחירת חברת שילוח בינ"ל  הבחירה החשובה ביותר

אין דרך לומר זאת אחרת. זוהי הבחירה החשובה ביותר שתעשו בשרשרת השילוח. היא תקבע את תהליך העבודה ומאפייניה ובסופו של דבר עשויה לקבוע אם החוויה כולה תהיה חיובית או שלילית. 

יתרון עבור אחד הוא חסרון עבור האחר

אל תתבלבלו. יש מי שמוכנים לרכוש בגד רק בבוטיק ועבורם זו חוויה מכוננת. אחרים חייבים את המגוון והמרחב של רשת חנויות אופנה. אין כאן נכון או לא נכון. על מנת שתבחרו את חברת השילוח הטובה עבורכם חשוב שבראש ובראשונה תכינו לעצמכם רשימת נתונים. מנקודה זו, הדרך לבחירה סלולה עבורכם. 

לדוגמא – אם אתם מעוניינים לייבא מסין אין הדבר דומה ליבוא בקירור מנורבגיה. אלו שתי התמחויות שאינן בהכרח דרות תחת קורת הגג של אותה חברת שילוח. ריכזנו עבורכם את כל הפרמטרים עליהם עליכם לתת את הדעת תמיד! 

עומדים לפני בחירת חברת שילוח? שימו לב לדברים הבאים

תחום התמחות  מה אתם מעוניינים לייבא? בשר מארגנטינה, בגדים מאיטליה, הוט קוטור מפאריז או יבוא מכוניות מגרמניה? אתרו חברות שילוח המתמחות בתחום זה

אזורי השילוח – ניסיון שווה המון, במיוחד כאשר מדובר באזורי שילוח. אם אתם מעוניינים ביבוא מסין למשל, בחרו בחברה שיש לה נציגות ומשרדים במקום. אם אתם מעוניינים בהטסה יומית מפראטואיטליה, וודאו שהחברה שאתם בוחרים בה מספקת שירות כזה ונשענת על משרדים מקומיים. חברה המספקת שירות קבוע במקום,תוכל גם להציע מחירים אטרקטיביים.

חברה שילוח גדולה וותיקה או משלח קטן? אתם יודעים מה מתאים לכם. בחברת שילוח רפרנטים ייחודיים לתחומים השונים, מחירים אטרקטיביים לאור נפח העבודה הגדול ושירות בכל העולם. משלח קטן מציע מענה מרוכז, גמיש ואישי, לרוב מאדם אחד. חברת שילוח גדולה, כגון חברת COB (סי.או.בי), מספקת גם תיעוד מוקפד, אפשרות לאשראי גבוה וניסיון עם קבלות. 

מגוון השירותים וההרחבות  לא כולם אוהבים לרכז את כל הטיפול בידי חברה אחת. אבל אם גם אתם בין אלו שהזמן שלהם יקר,ושמחפשים חברה שבמקרה הצורך תספק גם ביטוח, פתרון בעיות מלא, משרדים בכל העולם ומענה למטענים מיוחדים – בחרו בחברה גדולה ומנוסה.

המחיר הזול ביותר  אם אתם משווים בין מספר חברות אל תפנו ישירות להצעה הזולה ביותר. כמו תמיד, הקפידו להשוות בין תפוחים לתפוחים. האם כל מרכיבי ההצעה זהים? הרי די במרכיב אחד קטן כדי לשנות את התמונה כולה. הזול הוא פעמים רבות יקר יותר. 

מאת שי חיות 

הכותב הוא בעלים ומנכ"ל של חברת COB (סי.או.בי) שילוחבינלאומי המספקת פתרונות מקצועיים לענפי היבוא והיצוא תחת קורת גג אחת באוויר, בים וביבשה, בדגש על הפחתת עלויות ללקוח

פוסטים נוספים

קטגוריות

פוסטים נבחרים

כל המאמרים נטענו
לא ניתן לטעון עוד מאמרים

גם אתם
נושמים וחולמים יבוא / יצוא?

הירשמו לעדכונים שלנו והפכו
את היבוא והיצוא שלכם ליעילים ומשתלמים הרבה יותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן